fbpx

Wstecz

Nauczyciele

Jana Zrazhevskaya

Prowadzi zajęcia z języka rosyjskiego dla dzieci dwujęzycznych oraz zajęcia muzyczne w klubie Zavarka. Urodzona w Tomsku, ukończyła Tomski Uniwersytet Państwowy z tytułem magistra kulturoznawstwa. Od ponad siedmiu lat mieszka w Polsce. Od ponad dziesięciu lat uczy dzieci języka rosyjskiego, organizuje imprezy dla dzieci i warsztaty twórcze. Uwielbia poezję rosyjską, recytuje wiersze i śpiewa. Gra w teatrze i występuje na polskich scenach, śpiewając rosyjskie piosenki i akompaniując sobie na gitarze.

Venera Khasamudinova

W 1994 roku ukończyła Medyczny Instytut Pediatryczny w Taszkencie jako neonatolog. Ukończyła również Uniwersytet Pedagogiczny im. Nizami w Taszkencie, specjalizując się w zawodzie oligofrenopedagoga i logopedy. Obecnie studiuje na studiach magisterskich w Akademii Pedagogicznej w Warszawie. Stosuje międzynarodowe metody pracy z dziećmi, swoje kwalifikacje podnosiła u pedagogów z Japonii, Korei Południowej, USA, Niemiec, Grecji i Rosji. Od wielu lat prowadzi zajęcia logopedyczne z dziećmi. Posiada duże doświadczenie praktyczne w pracy z dziećmi w różnym wieku.

Anastasia Grigorash

Ukończył Kolegium Muzyczne imienia Czajkowskiego, a następnie Państwowe Konserwatorium imienia Kurmangazy w Ałmaty. Ukończył Kolegium Muzyczne imienia Czajkowskiego, a następnie Państwowe Konserwatorium imienia Kurmangazego (Ałmaty) na kierunku dyrygentura chóralna. Uczyła muzyki i gry na fortepianie w instytucjach publicznych i prywatnych. Zorganizowała własny chór dziecięcy (przy szkole państwowej) i aktywnie dawała występy, ze swoim młodym zespołem. Ponadto posiada pięcioletnie doświadczenie jako nauczycielka wczesnego rozwoju dzieci w wieku od 1 do 3 lat w centrum rozwoju dziecka. W 2017 roku przeprowadzili się rodzinnie do Warszawy. Koordynuje pracę metodyczną w Zavarce, prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, uczy gry na pianinie, a także zajęcia wczesnego rozwoju.

Marina Efremova

Ukończył Donieckie Kolegium Kultury jako reżyser i organizator wydarzeń teatralnych i publicznych oraz Woroneżski Instytut Sztuki jako aktor teatralny i kinowy. Studiował w szkole aktorów filmowych przy Odeskim Studiu Filmowym (warsztat Aleksandrowa). Pracował jako wychowawca w MDC "Artek" i "Moloda Guardia" (Odessa). Pracowała jako reżyser dziecięcego teatru "Arlekin" w centrum zajęć pozaszkolnych w Kramatorsku, prowadziła dziecięce studio wczesnego rozwoju "Indigo". Od 2015 roku wraz z rodziną mieszka w Warszawie.

Polina Perowa

Artysta i nauczyciel. Absolwentka Dniepropietrowskiego Kolegium Sztuki i Teatru oraz Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki. Doświadczenie pedagogiczne 10 lat: rysunek, ceramika, sztuka i rzemiosło oraz inne działania twórcze.

Iryna Konoplyanko

Absolwentka Charkowskiego Uniwersytetu Narodowego im. V.N. Karazina na kierunku lingwistyka stosowana oraz Collegium Civitas w Warszawie. Pracuje w międzynarodowej firmie w Warszawie. Nauczyciel języka angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego offline/online dla dzieci (3-18 lat) i dorosłych w grupach i indywidualnie. Nauczyciel-organizator obozów zdrowotnych dla dzieci w UDC "Moloda Guardia" (Odessa, Ukraina) i Boiko Summer School (Charków, Ukraina). Uwielbia się uczyć i dzielić wiedzą, patrzeć na chmury i jeździć na rowerze.